Monday, May 04, 2015

MILAN

Prajem krásny pondelok. Tak ako asi viete tak som bola s mojou rodinkou tento víkend v Miláne (Taliansko). Bolo úúúžasne. Prišli sme v piatok asi okolo pol 6 na hotel. Piatkové počasie nám veľmi nevyšlo ale sobota bola náhrada. Ešte v ten piatok,keďže pršalo tak sme sa boli len navečerať v meste a utekali sme späť na hotel. V sobotu sme sa ráno zobudili dali sme si super raňajky a plní energie sme utekali nakupovať haha. Pohybovali sme sa iba v areáli ako je cathedrala teda na Piazza del Duomo. Je tam aj niekoľko obchodných domov ale teda hlavne obchodíky. Prebehli sme to tam takmer úplne celé. Potom sme si išli na hotel oddychnuť teda vlastne iba ja a tatino,pretože moja sestra bola o jeden deň kratšie tak si to chcela ešte čo najviac užiť. Po hodinke aj pól sme prišli naspäť a už sme sa len tak prechádzali lebo sme boli nevládni hh. Tie nákupiky vážne vedia unaviť! Sedeli sme na kávičke,fotky a podobne. Išli sme okolo 7 na večeru na Navigli District (uvidíte fotky). Tam bolo ako vždy krásne. Je tam život,veľmi veľa reštaurácii,ľudí,pubov,ľudí a jednoznačne úžasná atmosféra tam by som vedela byť celé dni. Na ďalší deň sestra odišla asi okolo 11 doobeda a my sme išli ešte do mesta. Odlet sme mali až o 10 večer tak sme sa poprechádzali kávičky,papkanie,kávičky išli sme na hotel zbalili sa a utekali na letisko.
Fotky budú hlavne z foťáku ale pár ich sem dám aj z telefónu. Tak sa potom ospravedlňujem za horšiu kvalitu :) Enjoy! Nejaké otázočky alebo niečo píššte do komentáru! Potešíte ma :)

P.S.:fotiek som tak vela nečakala a toto je iba malý vyber haha
SHARE:

7 comments

 1. pekny príspevok nori ! len tak dalej :)

  ReplyDelete
 2. Haul nebude? :) krásne fotky

  vikibatalik.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Haul nebude? :) krásne fotky

  vikibatalik.blogspot.sk

  ReplyDelete
 4. Super článek a ty fotky taky samozřejmě!:-)
  Jinak jsem si založila nový blog a na www.passengersmaniac.blogspot.cz se dozvíš víc a můžeš se zapojit do Giveaway:-)

  ReplyDelete
 5. Boooze jak by som tam chcela ist <3 nadherne fotky.Inac by si mohla urobit aj haul :)

  ReplyDelete
 6. Pekny prispevok,pekne fotky, ale na citanie tvojho prispevku sa nikdy neviem sustredit lebo tam mas tolko chyb, tolko chybajucich ciarok, tolko nezmyselne napisanych viet , ze je mi az do placu Nori. Ved takto nemoze pisat dospela zena. Citim sa akoby som citala clanok 12 rocnej pubertiacky.

  ReplyDelete
 7. Pekné fotky:), škoda tých čiarok.

  ReplyDelete

© Nora Jordan | All rights reserved.
Blogger Template Created by pipdig